Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Rendőr szeretnék lenni de így...

Rendőr szeretnék lenni de így hogy?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, tudom még messze van hogy főiskolára menjek de én már el döntöttem rendőr szeretnék lenni, és nézegettem a főiskolákat és olvastam hogy 180centinek kell lenni hát én most vagyok 152 centi ami hát nagyon kicsi :S nem hiszem hogy 18 éves koromig elérném a 180centit... szerintetek így reménytelen hogy az legyek?
2011. jan. 12. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
A rendőrtisztit nézted? Ha az alkalmássági felvételinél azt írják, hogy ez egy feltétel, akkor sehogy. Az alkalmasságon át kell menni, utána nézik csak magát a felvételit, az elméletet.
2011. jan. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen ott néztem :( hát köszönöm a választ :/
2011. jan. 12. 21:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy jól olvastad? Nehezen tudom elképzelni, hogy egy nőtől elvárhatnak 180 centis magasságot. Persze nem vagyok otthon a témában.
2011. jan. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát úgy volt oda írva h kizáró okok: és ott volt h kis termet (minimum a 180 cm)
2011. jan. 13. 15:06
 5/5 anonim válasza:
162 cm a lányoknál a minimum magasság
2011. ápr. 25. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!