Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyi esélyem van az egyetemr...

Mennyi esélyem van az egyetemre való bejutásra?

Figyelt kérdés

Nincs nyelvvizsgám (sajnos nem engedhetem meg magamnak) a Szent István Egyetem Ybl Miklós Építészeti kar műszaki menedzser szakjára szeretnék felvételizni. Tavalyi pontátlag 331.2 volt és nekem ha minden ugy megy ahogy számolom akkor 330 pontom lesz.

Most nem tudom hogy adjak e be jelentkező lapot. Mindenképp építészeti területen szeretnék továbbtanulni

19/L


2011. jan. 12. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Nincs nyelvvizsgám (sajnos nem engedhetem meg magamnak"


Akkor csinálj emelt érettségit nyelvből, az ingyen van, és 60% felett megkapod a nyelvvizsgát.

2011. jan. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem lenne késő elkezdeni az emeltszintet?
2011. jan. 12. 15:32
 3/5 A kérdező kommentje:
De ez még mindig így van? nem csak régen volt így?
2011. jan. 12. 15:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Régen a nyelvvizsgáért járt 100%-os emelt.

Most az emeltért jár nyelvvizsga, ha 60% felett sikerül.

2011. jan. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a pontátlag az nem a ponthatár wazze. a ponthatár a leghülyébb ember pontszáma volt...
2011. jan. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!