Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Továbbtanulás: kereskedelem...

Továbbtanulás: kereskedelem és marketing, vagy műszaki menedzser?

Figyelt kérdés
Idén fogok érettségizni és nemsokára jelentkezni kell egyetemre/főiskolára. Korábban gondolkoztam kommunikáció és médiatudományon de mostanában elég sok rosszat hallottam róla, hogy büfészak, túlképzés van, nem lehet vele elhelyezkedni stb. Ezért visszatért egy régebbi álláspontom, mégpedig valami gazdasági pálya, ezért gondolkozom kereskedelem és marketingen vagy műszaki menedzseren. Mennyire lehet ezekkel elhelyezkedni és melyik sulira érdemes menni ha ezek közül választok? Tapasztalatok esetleg?
2011. jan. 10. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
azok is csak egy fokkal jobbak a kommunikációnál. szerintem nem sokra mész velük.
2011. jan. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát én jelenleg teljesen tanácstalan vagyok...Már szinte minden szakról hallottam jót is, rosszat is :S Akkor szted mi az amire érdemes menni?
2011. jan. 11. 20:11
 3/6 anonim válasza:
tulajdon képpen,ha mindenszakra ezt mondják,hogy nem sokra megy vele az ember,akkor mivel lehet menni valamire?
2011. jan. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát igen ez az én kérdésem is...:S
2011. jan. 13. 20:13
 5/6 anonim ***** válasza:
műszaki főiskola / egyetem képzései a legajánlottabbak
2011. jan. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Amúgy mostanában kialakult egy olyan álláspont, miszerint csak a pesti egyetemeken kapott diploma ér valamit, ami igazából nem is értem mért lenne így. Egy vidéki egyetemen is lehet ugyanolyan színvonalas a képzés és ugyanolyan értékű a diploma.
2011. jan. 23. 12:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!