Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 3 éve érettségiztem. Azóta...

3 éve érettségiztem. Azóta egy okj-s képzést végeztem el,21 éves vagyok. Szeretnék főiskolára menni és kellene a matek érettségim, ami nem igazán sikerült. Javítani szeretnék rajta, de úgy hallottam, hogy csak emelt szinten lehet. Ez tényleg így van?

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 12:46
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Én pontosan tudok mindent erről, mert én is hasonló helyzetben vagyok (21/L)


Ha megvan az érettségi bizonyítványod, minden kötelező tantárgyból leérettségiztél, vagyis van egy kis kék könyvecskéd:) akkor onnantól kezdve abból és annyit érettségizel akár közép akár emelt szinten amennyit csak akarsz. 20 ezer forint körül van a vizsga díj, vagyis hülyék lennének lekorlátozni, hogy egy ember miből hányszor és milyen szinten érettségizhet:)

Ha nincs érettségi bizonyítványod, de már leérettségiztél matekból, akkor a bizi megszerzése előtt kizárólag szintemelő vizsgát tehetsz, javítót nem. De a bizi után bármit:)

2011. jan. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen ez eddig így is volt...megvan az érettségim, bementem a volt sulimba h szeretnék javítani és azt mondták, hogy matekból már csak szintemelőt lehet tenni, javítani nem...:/
2011. jan. 12. 11:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Baromság. Akkor én sem tudnék történelemből érettségizni májusban középszinten. Ne a sulidban kérdezősködj, hanem a városodban az oktatási hivatalnál!
2011. jan. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az előző kettő válasz írója vagyok:)

Ma voltam egy iskolában és magyar illetve töri érettségi vizsgára adtam be a jelentkezésemet. Semmi gondot nem okozott:)

Írd meg, ha jutottál valamire!

2011. jan. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok-

Ha van érettségi bizonyítványod (vagyis sikeres vizsgát tettél 4 kötelező és egy választott tárgyból), akkor te nem javító érettségit teszel hanem ismétlőt.

2011. jan. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudom, mostmár én is megkérdeztem:) holnap megyek be elintézni, kell valamit vinni? meg a pénzt mikor kell kifizetni? köszi mindent egyébként :)
2011. jan. 24. 18:39
 7/8 A kérdező kommentje:
Elég lassan megy ez így, inkább vegyél fel msn-re ha nem gond. danika089@hotmail.com
2011. jan. 24. 18:43
 8/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg már voltál jelentkezni, úgyhogy ezzel elkéstem:D

De azért: Személyi, om azonosító, lakcím azonosító, érettségi bizi, középiskolai bizi:)

2011. jan. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!