Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kulturális antropológiát...

Kulturális antropológiát tanul vagy tanult itt valaki?

Figyelt kérdés
felszeretném venni legalább egy ilyen emberrel a kapcsolatot h kérdezhessek tőle pár dolgot a szakkal kapcsolatosan:)
2011. jan. 7. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Sajnálom, hogy az internettel rendelkezők között nem volt ilyen. A munkaügyi központban szerintem az összeset megtalálod. Figyeled a finom célzást? :)
2011. jan. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
figyelem:)....sokszor megkaptam már anyától és a tanáraimtól is ! de én úgy gondolom h ha a legjobb leszek majd a szakon akkor csak kapok munkát, a legjobbak mindig "elkelnek" :D
2011. jan. 8. 15:10
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
08:28-asnak: te oda jártál,hogy ennyire tudod, mi a szitu? Be kéne fejezni az arcoskodást. Ne hidd már, hogy nincsennek munkanélküli jogászok meg mérnökök....
2011. jan. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Nyilván ha oda jártam volna, akkor én is munkanélküli lennék. :) De nem oda jártam, így a kezdő fizetésem 330 NETTÓ.


Munkanélküli jogász az van bőven, de én tehetek róla, hogy jogásznak megy a hülyéje?

2011. jan. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de nem kell ekkora arcot nyitni csk azért, mert olyan dolog érdekli, ami ma nem keresett. Kit érdekel, hogy mennyit keresel? Más meg többször ennyit megkeres mint te. És akkor mi van? Nem attól leszel ember, hogy mennyit keresel.
2011. jan. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Én nem kult. antropot tanultam, hanem törit (tanítottam is). Elvégeztem a földrajzot (alap+mester), most ebből csinálom a doktorimat. Szóval nem lehetetlen pályát csinálni.


Most nem azért, utolsó előtti, de az, h 330 nettót keresel, nem nagy dolog. Az EU-ban ez a normális bér, szóval nem vagy az átlag fölött.

2011. jan. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Az EU-ban ez a normális bér, szóval nem vagy az átlag fölött."


Na mindjárt kiderül, hogy Magyarországon a 330 nettó az átlag kezdőfizetés. :D Az ilyen ökörségeket inkább tartsd meg magadnak.

2011. jan. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Más meg többször ennyit megkeres mint te."


Ja, csak nem a kulturális antropológusok, ugyebár.

2011. jan. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az olyan mint a néprajz
2017. jan. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!