Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehetséges angolból és magyarb...

Lehetséges angolból és magyarból 97-96%os érettségiket írni? (középszinten)

Figyelt kérdés
angolból felsőfokúm van,jól megy, magyarból is elég ügyes vagyok. 426 pont kéne kb. a felvételihez. nem szeretnék emeltet írni...
2011. jan. 7. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:

persze hogy lehet, angolból nekem is 96 lett tavaly, és csak középszintű nyelvvizsgám van. Magyarból meg 92 lett, de úgy h nagyon nem szerettem :) Szal, ha te még konyítasz is hozzá simán meg lesz.

Üdv

2011. jan. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én magyarból középszinten 97%-ot csináltam, és műszaki szakközépiskolába jártam, nem gimibe! Akármi sikerülhet. :)

Sok sikert!

2011. jan. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
persze, nekem 99%-os lett a magyarom 2 éve. hajrá!
2011. jan. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hát számomra az lehetetlen lenne...

most érettségizem én is.. nekem 410 vagy 452 kellene.. emeltezni már nem tudok, mert a tanáraim nem készítenének fel... így nem fognak felvenni, pedig 4,5 körüli átlagom van...

2011. jan. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
23%

Felsőfokúval simán meg lehet csinálni a középszintű angolt 100% körülire. Bnőmnek pl 100% lett úgy emlékszem.


A magyar az már neccesebb, mert eléggé tanárfüggő. Igazából az esszét úgy húzza le, ahogy akarja. De ha rendes a tanárod, akkor nem kell aggódni:)

Nekem 100% lett^^^:D

2011. jan. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a biztató válaszokat remélem sikerül. a tanáraim partnerek benne,nem raktuk fog múlni:)
2011. jan. 9. 11:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!