Mikor kell elkezdezdeni kidolgozni a tételeket?

Figyelt kérdés
December végén kaptuk meg a történelem és irodalom tételeket. Matekból, angolból nem lesz. Földrajzból pedig leérettségiztem már. Igazából máz kezdünk ismételni és folyamatosan gyakrollunk. De nem igazán tudom h mikor kezdjem kidolgozni és tanulni mert ugyanazt kell írásbelire is átnézni mint amit szóbelire. A szüleim állandóan azt mondják h mostmár kezdjem el pedig sztem még rá ér. Mondjuk azért tényleg 4 év annyaga és sok múlik rajta. Érettségizők ti h csináltátok ???
2011. jan. 5. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kezdj el a neten összeszedegetni (ha tervezel ilyesmit) anyagokat hozzá már most, hogy valami fogalmad legyen róla, de ha nem is akarsz netről csak magadtól, akkor is tényleg jobb ha időben elkezded.

Én halogattam nagyon aztán meg szépen megszenvedtem. Jobb ha minél előbb kész van. Tanulni még nem muszáj most rögtön, bár hasznodra válik, ha már olvasgatod mert akkor vizsgák előtti hónapban már sokkal könnyebb lesz. Ha újra kezdhetném, én így csinálnám.

2011. jan. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én az írásbeli meg a szóbeli között csináltam meg, csak törit és nyelvtant, irodalmat könyvből tanultam. Bőven belefért, mindkettőből középszinten mentem, törim 99%, magyarom 96% lett (bár tegyük hozzá, marha jó tételeket húztam :D)
2011. jan. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én is most érettségizem.

nekünk a héten diktálták le a témaköröket

a törit folyamatosan ismételjük külön órán, így mi ott "megkapjuk" kidolgozva..

a magyar viszont nekünk kell teljesen önállóan és én a 7végén hozzá szeretnék fogni...

vagy remélem a neten megtalálom kidolgozva, mert tudom hogy vannak fent, csak nem tudom, hogy az e ami nekünk is lesz...

ha lusta vagy, akkor először neten keress rá és a rajta van, akkor nyugodtabb leszel.. :)

2011. jan. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!