Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik könnyebb, a középszintő...

Melyik könnyebb, a középszintő földrajz, vagy infó érettségi?

Figyelt kérdés
Létszi ne írjátok azt h amelyik kell neked, mert semmi olyan nem kell 5iknek ami kellene(magyar-törire megyek tovább)
2009. jan. 28. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Infó!
2009. jan. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!

Nekem ugyanez volt a dilemmám. Én is a magyarral és a törivel mentem tovább. És az infó-föci között kellett döntenem végül a földrajzot válsztottam. És szerintem könnyebb. Főleg, ha humán beállítottságú vagy, már pedig biztos az vagy, ha a törit és a magyart viszed.

Én elkezdtem infóra készülni, aztán váltottam és nem bántam meg!

2009. jan. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én infóból tettem. És én nagyon könnyűnek éreztem. Eléggé egy sémára készül szerintem mindegyik írásbeli, pár típusfeladatot be kell gyakorolni. Földrajzból ment egy barátnőm, és gyakoroltam vele, meg láttam feladatsorokat. És bár én nagyon szeretem a földrajzot is, én azt nehezebbnek éreztem. De szerintem nézd meg a korábbi évek feladatait, aztán majd meglátod.
2009. jan. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
én földrajzra mentem, bár nekem sem számít. hát én írásbelire nem is tanultam semmit csak szóbelire és ötös lett, pedig gimiben hármas voltam belőle
2009. jan. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!