Hány pont az orvosira?

Figyelt kérdés
Ti hány ponttal jutottatok be az orvosira? Hova jelentkeztetek? Van két nyelvvizsgátok vagy felsőfokú? Valaki tett esetleg két emelt szintet?
2011. jan. 4. 15:00
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Régi rendszerben, ahol 12O volt a max, plusz 6 nyelvvizsgákra, ott 11O-zel. Nem volt egy nyelvvizsgám se.
2011. jan. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Én is egy régebbi rendszerben jutottam be. Akkor 120+24 (vagyis 144) volt a max. elérhető pont.


Középfokú nyelvvizsgával és 2 emelttel 141 pontom lett (remélem figyeled, hogy ebben a rendszerben még 2 emelt érettségivel és 1 középfokú nyelvvizsgával is "csak" 21 pluszpontot tudtál szerezni a 24-ből), a ponthatár pedig 134 volt.

2011. jan. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

2009-ben 161 ponttal. Csak Szegedet jelöltem meg.

Két középfokú nyelvvizsgám volt/van, és biológiából emelteztem.

2011. jan. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
15:34: Ez durva:D Két emelt és egy nyelvvizsgával nem volt meg a max pluszpont?? Egyáltalán mire lehetett volna akkor megkapni??
2011. jan. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Gondolom, felsőfokúra lehetett volna. Persze ezek a pontok hullára nem számítanak, mert az én 11O pontom nem volt túl sok akkor (1O6 volt a határ), mégis summa cum laude végeztem, míg akik 12O feletti pontokkal mentek, általában rosszabbul :)
2011. jan. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

Szia!


Új rendszerben lett 434 pontom. Felsőfukú angolom és emelt bioszom van. SOTÉ-t jelöltem elsőnek, de végülis szerencsére Pécsre vettek fel.

2011. jan. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
443 ponttal SOTE-re. Két közép szintű érettségivel + 2 középfokú nyelvvizsgával + halmozottan hátrányos helyzet miatt.
2011. febr. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
444 bocs
2011. febr. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

alulról a 3. válaszoló! miért írtad,hogy "szerencsére Pécsre vettek fel"

alulról a 2. válaszoló! két középszintű érettségivel felvettek?...most kötelező egy emelt valamelyik tárgyból,nem?

2011. aug. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves előző, azért írtam, mert Pécs, maga a város ezerszer jobban tetszik, mint Budapest. Kisebb beláthatóbb. Nem kell naponta órákat tömegközlekednem. Továbbá Pécsnek megvan az egyetemi város feelingje, itt szinte minden az egyetemistákról szól, mindenhol egyetemistákba botlasz. A SOTE színvonala valamint a diplomájának értéke pedig semmivel sem magasabb, mint a mienké. Tehát nagyjából tanulmányok tekintetében mindegy, hogy hova jársz. Ráadásul itt Pécsen olyan barátságokat kötöttem, amik valószínűleg egy életre kitartanak.
2011. aug. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!