Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Másodikas egyetemista vagyok, kommunikáció szakon. Műszaki szakközépbe jártam, ahol informatikából érettségiztem, annak is az informatikai alapismeretek fajtájából, amiben programozás van. Az infó része jól ment, mindig ötös voltam. Szakközép után nem mentem informatikai szakra egyetemre, mert a matek mindig megkeserítette az életemet, sosem tudtam hármasnál jobbat kisajtolni magamból (fizika pedig szintén ilyen módon alakult). Így nagyjából elkönyveltem, hogy egy műszaki egyetemet képtelen lennék elvégezni. A kommunikáció úgy jött képbe, hogy magyarom, angolom majdnem max. pontosan sikerült, és akkor még nem láttam át a helyzetet a jelenlegi szakom kínálta lehetőségekről.... Most elvagyok, gyakornokoskodok, mindenhol próbálkozok, de egyfolytában aggódok. Rettegek attól, hogy nem tudok majd munkát találni, ezért sokszor gondolok vissza arra, mi lenne, ha visszafordulnék a műszaki irányba, hiszen arra van kereslet. Emellett a kreativitásomat weblapok összerakásával élem ki, érdekel a webprogramozás, webdesign része, pár referenciám van, még ebben látok lehetőséget. Sajnos olyan ember vagyok, hogy sok minden érdekel, de semmiben sem vagyok kiemelkedően jó. Értelmesnek tartanak, sok mindent megtudok tanulni, kitartó is vagyok, de sajnos a természettudományok sosem mentek. Ezért nem tudom, milyen pályát kéne választanom. Itt vagyok a félidőben a szakomon, talán még nem lenne késő váltanom, de nem tudom merre.
2011. jan. 3. 00:28
 1/1 anonim válasza:
Jól érzed sajnos a média világában, csak haveri alapon lehet elhelyezkedni. Az informatikában pedig van kereslet. Mindenképpen meg kellene indulni a régi irányban tovább.
2011. jan. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!