Mérnök informatikus?

Figyelt kérdés

Eddig a programtervező informatikus érdekelt de viszont most felfigyeltem a mérnök informatikusra és megérdekelt.

Le tudnátok írni ezzel a munkakörrel kapcsolatba mindent?


2011. jan. 2. 11:40
 1/5 fhenrir ***** válasza:
BME-s villamosmérnökhallgatóként írom (a mérnök infósokkal egy karon vagyunk), hogy csak akkor menj mérnök-infóra ha érdekel is a dolog, mert sokan eljönnek, hogy majd ők frankón WOW2-t fognak írni, ha nagyok lesznek, de első évben nagyobb a hangsúly a matekon(diszkrét matek és analízis) meg a fizikán, mint a programozáson, ezért sokan ki is hullanak. A képzés elején szerintem inkább a "mérnökön" van a hangsúly és csak később domborodik ki az informatikus jellege a dolgoknak, ahogy az informatikus kollegáktól hallottam.
2011. jan. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát akkor szerintem maradok programozó infónál, azért is mert említetted hogy fizika.

Na az a dolog amit baromira megutáltatott velem mostani tanárom...

Köszi a választ!

2011. jan. 2. 13:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Prog-infót én nem ajánlanám. Hacsak nem érdekel a programozás elmélete és sok-sok matek. BME infó szerintem jobb. Bár nem mondtad melyik város, és hogy pontosan mit is szeretnél tanulni.
2011. jan. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

gyöngyösi vagyok és ME-re tervezek továbbmenni prog infóra.

Érdekel a programozás és matekból is 4-5 vagyok.

2011. jan. 2. 16:08
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Én ELTEn vagyok prog infes. Amit el tudok mondani, hogy valóban sok nálunk a matek, néha még túlzottan is és nagyon oda kell tenni magadat, viszont meggyőződésem, hogy ha itt odateszed magad és elvégzed akkor kiváló programozó válik belőled, aki szinten bármilyen programozási problémával könnyedén elbánik. Fizika nálunk egyáltalán nincs csak sok sok matek, programozás elmélet és programozás.
2011. jan. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!