Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit választhatok szerintetek?...

Mit választhatok szerintetek? (továbbtanulás)

Figyelt kérdés

sziasztok, 11.-es gimnazista fiú vagyok, és továbbtanulás téren szeretnék segítséget kérni, hogy miként történjen a továbbtanulásom!?Vidéki gimnáziumba járok így az oktatás színvonala nem a legjobb ,de minden tőlem telhetőt megteszek hogy a tudásomhoz képest a legjobb jegyet kapjam!Sajna nem vagyok egy kitűnő tanuló nem is szégyenkezek miatta mert bevallom hogy nem minden tantárgy tartozik a kedvenceim közé, ez a fizika meg a biológia meg a nyelvtan amiből sajna csak 3 és 4-es között mozgok!A matek , irodalom, földrajz,német, történelem viszont nagyon érdekel szeretem is tanulni és hála a jó istennek hamar meg is értem hogy miről van szó.

jelenleg földrajz fakultáción veszek részt és lehetőleg szeretnék 11. év végén előrehozott érettségit is tenni!Matek faktra is szerettem volna járni de létszám miatt ez sajna nem valósult meg:S!Lehetőségem lenne januártól történelem felkészítésre járni általános iskolabeli tanáromhoz,de mivel nem tudom még hogy mi a konkrét elképzelés addig nem akarok dönteni , igaz sajna szorít az idő:s! a közigazgatási illetve gazdasági szakok amelyek érdekelhetnek, de nem tudom hogy közép szintű matek tudással érdemes volna-e belekezdeni, gondolok ilyenre hogy gazdálkodási és menedzsment vagy valami hasonló jellegű szak akár lehet még valami felsőfokú szakképzés is hiszen benne van a pakliba hogy nem vesznek fel egyetemre! Lehet irodai munka is, egy üzleti iroda vagy akár APEH-nál vagy banknál! Ami még erősségem a sport de inkább tudási része nagyon sokat tudok a sportvilágáról főleg a labdarugás de kicsi az esély hogy egy sport újságíró vagy kommentátor legyek. tehát az volna a kérdésem hogy ha megérné egyetemre vagy főiskolára menni akkor melyik szakot válasszam és hogy milyen tantárgyból kellene belegyurnom vagy emeltezni de ha nem akkor valami okj-s képzés ami jelenleg keresett és jó eséllyel probálkozhatnék a munkaválalás terén?


köszönöm előre is!:)


2011. jan. 1. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Mindkét linket látogasd meg, és használd egészséggel!

Sztem sokat segíthet mindkettő! ;-) Főleg az első. Írj neki, és válaszolnak!

2011. jan. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm!!!
2011. jan. 2. 10:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!