Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyiket számítják be ebben...

Melyiket számítják be ebben az esetben? (Többi lent)

Figyelt kérdés

2012-ben fogok érettségizni, és akkor már szükség lesz egy természettudományos tantárgyra is. De term.tudományos pontot tanulmányi jegy által is lehet vinni.Így ha érettségizek választottként angolból(két nyelvből akarok), és természettudományosnak választanám a biosz jegyemet akkor meg tudná nekem mondani vki, hogy melyiket számítják be felvételinél? (Mind2-t nemhiszem, mert akkor az több pont lenne:S)


Kerestem a neten de nem találtam.

Ha vki tud segíteni előre is köszi:)


2010. dec. 31. 18:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindig a kedvezőbb esetet veszik. Tehát kiszámolják neked kétféleképpen, és amelyik módszerrel több pontod lesz, automatikusan azt kapod, szóval ezzel ne törődj, hanem húzz bele, hogy minél jobban sikerüljenek az érettségik.
2010. dec. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!