Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen felsőfokú szakképzésre...

Milyen felsőfokú szakképzésre jelentkezzek?

Figyelt kérdés

Igaz, még van 2 évem, míg egyetemre megyek, de már most izgat, hogy milyen szakképzésre jelentkezzek. Voltam a BME nyílt napján és eléggé megfogott jó néhány szak. És, abban kérném a segítségetek, hogy mindegyik szakirányhoz egy rövid összegzést írjatok, ami erről szóljon:

1. Pontosan miket tanítanak azalatt az idő alatt amíg ott vagyok. Ezt úgy értem, hogy mondjuk valamilyen informatikus szakra jelentkezem, akkor leírjátok, hogy ezt és ezt a nyelvet tanítják és, hogy ezzel foglalkozik.

2. Szerintetek miért az a szakirány a jó és az életben azt mire tudom használni.

Remélem tudtok segíteni.

És, akkor a szakirányok, amik megtetszettek: (van egy pár)

1. Irányító és robot rendszerek szakirány

2. Média-technológiák és –kommunikáció szakirány

3. Autonóm irányítórendszerek és robotok szakirány

4. Intelligens rendszerek szakirány

5. Rendszerfejlesztés szakirány

6. Mikroelektronika és elektronikai technológiák szakirány

7. Autonóm intelligens rendszerek szakirány

8. Médiainformatika és –biztonság szakirány


Húú, nagyjából ennyi:) Mondtam, hogy van egy pár. Remélem tudtok segíteni, ha nem is mindegyikben, de néhányban remélem.


2010. dec. 30. 12:44
 1/3 A kérdező kommentje:
Esetleg tudna valaki segíteni nekem?
2010. dec. 30. 19:21
 2/3 A kérdező kommentje:
Kérlek, segítsetek. Fontos lenne.
2011. jan. 1. 14:18
 3/3 Zoliol ***** válasza:

[link]


Itt egy link sokat segit egy 13 éves:D

2011. jan. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!