Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes-e építésznek menni?...

Érdemes-e építésznek menni? (meglehet-e belőle élni pl. , munkakörülmények stb. ) Lehet-e építőmérnöki szakról építészre átjelentkezni?

Figyelt kérdés
Más igazán nem érdekel, talán még a közgáz. Rajzra járok május óta, matek-info érettségit fogok duplázni, van egy középfokú angol nyelvvizsgám és egy 96%-os középszintű angol érettségim.
2009. jan. 26. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Most a gazdasági válság miatt nincs annyira nagy kereslet rá, de mire elvégzed lehet megint lesz. Azt csináld amihez valójában kedved van
2009. jan. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Építészek kellenek. De nem 8 órás munka. Inkább 10-12.

Építőmérnököknek létezik másoddiploma építésznek, de a max. tervezői jogosultságot (É1) csak műegyetemi diplomával lehet megszerezni. Nézelődj a BME és az Ybl (ez már talán a Gödöllői Egyetemhez tartozik?) honlapján

2009. jan. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha nyelves, közgázos beállítottságú vagy szerintem felejtős az építészet. tudom sokakakat vonz a rajz de itt komoly tervekről és szerkesztésekről van szó szabadkézi rajz csak egy 2 kredites tantárgyacska. a helyedben én közgáz irányt választanám és hobbiként rajzolnék...de komolyan:D én építészre mentem közgázos szakkozépből és nagyon sajnálom hogy nem ment a közgáz mert az építészet eszméletlen nehéz:D szval ha jo vagy közgázbol ne szalaszd el:D
2009. nov. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!