Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Msc (mesterképzés) vagy...

Msc (mesterképzés) vagy munka? Hogyan érdemes folytatni?

Figyelt kérdés
Újabb éveket végig tanulni vagy inkább elmenni dolgozni?
2010. dec. 29. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hát ez qrvára attól függ, hogy mi a BsC-s diplomád :)
2010. dec. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem könnyebb dolgom volt, mert még a régi képzésben volta, így az alapdiplomám is elég volt ahhoz a munkához, amit tanultam 4 évig, de az MSc-t és a munkát én együtt csináltam. Nem volt egyszerű, de megérte.
2010. dec. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha el tudsz menni dolgozni BA/Bsc-vel, akkor menj el (érdemes az utolsó év 2. félévében - tehát január-februártól - állásokat nézni), ha nem, maradj még +2 évet.
2010. dec. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Keresgélj állást, és közben jelentkezz mesterképzésre is! Amennyiben felvételt nyersz mesterképzésre is, és megkapsz egy állást is, mindenképpen jelezd, hogy még tanulsz! Írd bele önéletrajzodba stb. Ha minden jól megy, akkor csak ezért nem fognak elutasítani, de ha igen akkor sincs baj, marad a suli. Meg lehet oldani a kettőt egyszerre is, bár nem könnyű! Én jelenleg több olyan cégről is tudok, ahol friss diplomás is akad egy-kettő, őket pedig mindenben támogatják, így a tanulásban is (szabadnapokkal ha a tanulmányai miatt hiányzik, tapasztalati segítséggel). Rengeteg cégnek ehhez sajnos nincs türelme az tény, de sokaknak megéri!
2010. dec. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Környezettan Bsc.-t végeztem Egerben az Eszterházy Károly Főiskolán.
2010. dec. 30. 23:04
 6/8 Zoliol ***** válasza:
55%

Mennyél mesterszakra!!egy 13 éves gyerek vok.

A környezetvédelem fontos

2011. jan. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én mindkettőt csinálom és szerintem semmi értelme. A levelezős Msc olyan mintha nem is járnál. Megadják a könyvcímeket (általában be se lehet szeretni) és olvas el otthon. Az órán meg beszélgettek. A melóról meg annyit, hogy mifelénk egyáltalán nincs, hacsak nem vagy mérnök. Szóval én úgy gondolom, hogy a legjobb lett volna, ha péknek, szerelőnek vagy fodrásznak tanulok :-) inkább. Ezt komolyan mondom!!!!
2011. jan. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Zoliol ***** válasza:
mennyél mérnökire akkor:D:D:D
2011. jan. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!