Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Minek tanulhatok tovább,...

Minek tanulhatok tovább, amivel sokat kereshetnék?

Figyelt kérdés
11.-es vagyok. Biológiát és kémiát választottam fakultációs tantárgynak, mert elég jó vagyok belőlük. Különöse a kémiából, biológiát csak azért választottam, mert úgy gondoltam, hogy az jó a kémia mellé. Tehát ezzel a 2 tantárggyal, minek dolgozhatok, amivel sokat kereshetek....??
2010. dec. 29. 01:27
 1/7 Mandula11 válasza:
Biológus vagy kémikus. Mondjuk kutatóorvos?
2010. dec. 29. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vegyészmérnök.
2010. dec. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Meg egy szavazat a vegyeszmernokire, en is azt ajanlanam.(:
2010. dec. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Külföldön orvos... esetleg
2010. dec. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
vegyész.
2010. dec. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Aki orvost írt az felejtse el, vagyis Magyarországon.


A végzős ismerőseim mennek kifelé Németországba, ahol tárt karokkal várják őket, de amúgy közel mindenhol így van...


Én is húzok kifelé, nekem Németországban van kontaktom, meg még Los Angelesben...

Persze ezt nem híresztelem itthon, sajnálom hogy így gondolom, de ilyenkor jönnek hogy egy orvos legyen önfeláldozó stb. de azért annak is van egy határa...


Gyógyszerész, fogorvos onnan nem hallok ennyi rosszat...

2010. dec. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
semilyen orvos nem fogok lenni, ebbe már most biztos vagyok :S
2010. dec. 29. 21:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!