Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Műszaki menedzser szakosok...

Műszaki menedzser szakosok vagy ott végzettek vannak itt?

Figyelt kérdés

Továbbtanulás előtt állok és nekem szimpatikusnak tűnik a műszaki menedzser szak,csak hallottam róla néhány kritikát pl: elég kevert szak vagy csak egy kicsit tanulnak a műszaki részből és egy kicsit a gazdaságiból és konkrétan nem értenek annyira egyikhez sem. Ha pedig elvégzed utána hol tudsz elhelyezkedni műszaki menedzserként?? Légyszi írjatok akinek van valamilyen biztos információja vagy tapasztalata!!!


Köszönöm előre is


2010. dec. 27. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
hát elég büfé szagú. én ugyan nem az vagyok, csak ismerek párat, de nem túl okosak. elég lenézett szak nálunk.
2010. dec. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Menedzser szakokra nem éri meg menni, ha a rendes műszakit bírnád, akkor főleg nem!
2010. dec. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Semmiképpen ne menj erre. Mind a mérnökök, mind a közgazdászok lenézik őket, nem értenek egyikhez sem. Menj vagy műszakira, vagy gazdaságira, amelyik jobban érdekel (olyan ember amúgy sem létezik, akit mindkettő érdekel szerintem:)
2010. dec. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért annyira ne nézzék le a közgazdászok meg a mérnökök a műszaki menedzsereket... közgázosokkal járunk számvitelre, a kedves okos közgazdászok rólunk másolnak zh-n, órán meg ülnek mint hal a szatyorban, és semmihez nem tudnak hozzászólni. És az is mily érdekes, hogy mechanika statikából én írtam a legjobb vizsgát, kb. 200 okos gépész között :O Tényleg tök hülyék a műszaki menedzserek -.-

Szerintem nem rossz szak.

2011. jan. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy írtatok!!!

a legutolsó hozzászóló... melyik főiskolán vagy egyetemen tanulsz?

2011. jan. 5. 14:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!