Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol tudnék továbbtanulni, ha...

Hol tudnék továbbtanulni, ha ezek érdekelnek? Milyen álláslehetőségek vannak?

Figyelt kérdés
Imádom a kutyákat. Mindig próbálok tanulni a kutyákról, elméletben meg gyakorlatban is. Én nagyon ilyen előre tervezgetős tipus vagyok. Most kezdtem a gimit, de már azon gondolkozok, hogy mivel akarok majd tovább tanulni. Gondolkoztam már tenyésztésen is, kutyakiképzőn is... De nem tudom, hogy melyik állás az ami kutyákkal foglalkozik és meg is lehet belőle élni. Ötletek?
2010. dec. 26. 23:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem adj még magadnak két évet. A gimnázium sok mindent megváltoztat, új érdeklődési körök alakulhatnak ki, kiderülhet, hogy született matematika zseni vagy... Én is egészen máshogy láttam az életemet és önmagamat tizenkettedikben, mint amikor bekerült a gimnáziumba.
2010. dec. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
állatorvos?
2010. dec. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!