Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lehet megoldani ha...

Hogyan lehet megoldani ha másik vizsgaidőpontot szeretnék kérni?

Figyelt kérdés
elsőéves vagyok, betegség miatt (kórházban is voltam) megadott időpontban kell pótolnom a ZH-kat amik egybeesnek a vizsga időpontokkal.
2010. dec. 20. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz átjelentkezni másik vizsgákra? Esetleg még az utóvizsgák is szóba jöhetnek - elvileg azokra csak akkor jelentkezhetnél, ha már buktál adott tárgyból idén, de ha megkéred szépen a tanárt, fel tud venni külön az aznapi vizsganévsorba (ezt akkor is meg tudja tenni elvileg, ha már betelt vizsgaidőpontra kéred, hogy engedjen elmenni).


A zh-kat nem nagyon érdemes tologatni. Úgyhogy én azt javaslom, mindenképp azokkal kezdd (nélkülük egyes esetekben még vizsgázni se mehetsz).


Próbáld kiválogatni, hogy mi az a vizsga amit mindenképp meg kell csinálnod ahhoz, hogy ne csússz nagyon, meg hogy melyik az amelyikből keresztfélévben indítanak "csak vizsga" kurzust. És azokat vedd előrébb a fontossági sorrendben, ami nagyobb csúszást okozna.

2010. dec. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Meg van szabva, hogy írásbeli, ill. szóbeli vizsgákra hány időpontot köteles meghirdetni a tanár. És ez biztos, hogy nem 1.
2010. dec. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!