Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jár/járt-e valaki szakfordítói...

Jár/járt-e valaki szakfordítói tanfolyamra?

Figyelt kérdés
Diploma utáni 3 féléves "társadalomtudományi és gazdasági szakfordító és tolmács" tanfolyamra szeretnék menni (talán KJF-re vagy BGF-re). Aki járt, jár ilyen tanfolyamra, megírná a tapasztalatait? Pozitívumok, negatívumok egyaránt érdekelnek. Köszönöm előre is!
2010. dec. 18. 16:02
 1/2 anonim válasza:
Ugyan én fordító és tolmács MA képzésre járok, a KJF-et nem nagyon ajánlanám, nem hallottam túl jókat róla, a neve miatt sem szeretik annyira a Kodolányit. BGF biztosabb tudást ad, és jobb a neve is.
2010. dec. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ; még hadd kérdezzem meg, hogy mi miatt nincs jó híre a Kodolányinak? Sajnos már jó pár éve kiestem ezekből, nem tudom, melyik főiskola "miről híres". Szeretnék használható és biztos tudást szerezni, ezért kérdezem.
2010. dec. 18. 19:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!