Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mire jó egy 6 féléves alapképzés?

Mire jó egy 6 féléves alapképzés?

Figyelt kérdés
Az akkor még nem ad diplomát? hanem utánna kell még valamit tenni? De mit? Légyszi segítsetek!
2010. dec. 16. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
HA jól tudom akkor is kapsz diplomát, de az főiskolai szintű diplomával egyenértékű, szal nem ér annyit, mintha mesterképzésed is lenne, de azért azzal is el lehet helyezkedni már. De ez szak függő. Utána kell érdeklődni. Van ahol jobb esélyed van mesterszakkal, van ahol alappal is el tudsz helyezkedni. Nekem például a hátam közepére nem hiányzik, hogy 5 évig tanuljak még, szal én csak alapszakot akarok végezni. Aztán később meló mellett lehet hogy ráteszek majd egy mestert levelezőn.
2010. dec. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Diplomát mindenképpen kapsz alapképzés után is. Hogy az mire jó, az nagyban függ attól, hogy milyen szakról beszélünk. Például pénzügyi vonalon simán el lehet helyezkedni BSc-s diplomával is. De mondjuk egy Biológia BSc-s diplomával az égvilágon semmire sem mégy.
2010. dec. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, és kb mennyi idő a mesterképzés az alapképzés után?
2010. dec. 16. 20:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Általában 4 félév. Tanárképzésben 5.
2010. dec. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!