Gazdaságelemzés szak?

Figyelt kérdés

SZIE-n, Gödöllőn néztem gazdaságelemzés BSc-t.

Elméleti közgazdaságtan középszintű érettségim van. Jelenleg az OKJ-s(pénzügy-számvitel) tanulmányaimat fogom befejezni.

Mindig is nagyon jól ment az elméleti.

Megéri? Nagyon nehéz elvégezni? Milyen a suli?


2010. dec. 15. 20:33
 1/10 anonim ***** válasza:
A szakról sok mindent nem tudok mondani, de ha gazdasági szakot választasz, ne a SZIE-re menj! Neves egyetem, de az agrár, ill. a természettudományi képzései tették azzá. Szóval a helyedben olyan intézményt választanék, ahol ezt magasabb szinten művelik (pl. Corvinus).
2010. dec. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi!

Én is magasabb szintet választanék, csak az a baj h a pontjaim korlátoznak. 310 van úgy, h nincs nyelvvizsgám és emelt érettségim. :(

2010. dec. 15. 21:04
 3/10 anonim ***** válasza:
Van egy corvinusos ismerősöm aki ezt a szakot végezte, most msc-n van. Ő matekot emelt szinten tanult gimnáziumban, és azt mondta hogy a három éves alapszak kínszenvedés volt, minden nap este nyolcig bent kuksoltak a suliban hogy a felsőbbévesek elmagyarázzák a tananyagot, olyan kemény a matek. De nem bánta meg, mert legalább kiváló tudást szerzett, és nagyon jól el lehet vele helyezkedni, kb 30-an vannak mesterképzésen, és összesen 50-60 állásajánlatot kapnak, szóval még csak nem is ők kerestek állást. Viszont oda tavaly 430 körül volt a ponthatár.
2010. dec. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hát igen. Eleve Corvinus... :)

Sajnos nekem nézni kell a pontokat is :(

2010. dec. 16. 16:25
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát ha a pont nem jön össze a corvinusra akkor más választásod tényleg nincs, mint a SZIE, máshol nincs ilyen szak.
2010. dec. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Sajnos!

De majd még keresek emellé a szak mellé vmi hasonlót. Még a vállalkozás gazdaságtan ami közel áll hozzám. Az meg azt hiszem ÁVF.

2010. dec. 18. 21:02
 7/10 anonim válasza:

Szia!

Én is a gazdaságelemző szakra szeretnék menni.Én csupán csak azért választom a gödöllőit mert ott lakom.Nézegettem a statisztikákat és hát mint mondja:S nappalin nem indult eddig.....Te levelezősön szeretnéd csinálni a képzést?

2011. jan. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nekem a fiam szeretne erre a szakra menni. Jó matekos, de nem emelt szinten tanulta. Levelezőre menne, mellette főállásban élsportoló. Mit gondoltok teljesíthető lenne neki ez a szak? Írjatok kérlek, mert napokon belül döntenünk kell! Nagyon köszönöm!
2011. febr. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
most én is levelezőn jelöltem be a szie gazd.elemzést.de miért nem indul nappalin?
2011. febr. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

[link]


itt azt írja, hogy nappali :S

2011. szept. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!