Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Feltudnék-e venni egy faktot...

Feltudnék-e venni egy faktot más suliban?

Figyelt kérdés
mert én szakközépbe járok és nincs sajnos ilyenre lehetőségem...
2010. dec. 9. 22:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Elvileg igen, ha kell az érettségi felkészülésedhez, és a saját iskolád nem tudja biztosítani, akkor kereshetnek neked helyet egy másikban arra az órára. A saját iskoládon keresztül kell intézni. A végén visszaküldik a jegyedet, és azt a rendes bizonyítványodba írják be. A gyakorlatban 20 év tanítás alatt még nem láttam, hogy ezt valahol megcsinálták volna, talán mert órarendileg is elég macerás. De a törvényes lehetőség megvan.
2010. dec. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet. Én érettségiztem médiából, amit nálunk nem tanítottak, ezért máshol jártam be órára.
2010. dec. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!