Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy lehetek SAP ügynök?...

Hogy lehetek SAP ügynök? Amolyan cégrendszertechnikai tanácsadó. Többi lent.

Figyelt kérdés

Szeretnék SAP ügynök lenni. Ennek az oka a jó keresési lehetőség. Azt már láttam hogy ahhoz hogy ez legyek kell egy speciális szakmai gyakorlat és egy gazdaságinformatikai diploma. Nade hol tudok gazdaságinformatikai diplomát szerezni? Melyik iskolában? Csakis kizárólag Budapesten. És esetleg államilag finanszírozott?


Köszi előre is.


2010. dec. 9. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:

ajánlom a felvi.hu-t, ott megtalálsz mindent a gazdaságinformatikus szakról.

jelenleg lehet, nem a legfrissebb adatokkal, de dec. közepe táján felteszik majd az új infókat, a jövő szeptemberben induló képzésekkel kapcsolatban.

2010. dec. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, illetve mikor én néztem, akkor SAP-nak volt valami képzése és ha azt elvégezted, kaptál róla papírt amivel mehettél, de viszont ennek olyan árait láttam hogy eszméletlen..

Állítólag a SAP képzéseit 1millán alul nem nagyon lehet elvégezni.

2010. dec. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!