Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit éri meg manapság tanulni,...

Mit éri meg manapság tanulni, ami jól fizet nyilván itt arra gondolok, illetve matek fakt mellé mit érne meg felvennem 2 év múlva?

Figyelt kérdés
9es vagyok és az az igazság hogy fogalmam sincs hogy mi legyek nagykoromban, a matekfaktot is azért választottam mert a matek mindenhez kell, (meg mondjuk jó vagyok belőle de nem köt le). manapság milyen jól jövedelmező állásokra van szükség?
2010. dec. 7. 16:56
 1/3 A kérdező kommentje:
az lemaradt hogy kémián gondolkozom, esetleg vegyészmérnökin, de sajnos keveset tudok arról hogy igazából mit is csinál, de azért ez is egy alternatíva.ti mit gondoltok?
2010. dec. 7. 16:58
 2/3 anonim ***** válasza:
matek matek matek matek matek matek. A többi csak ha érdekel. Aztán majd ráérsz még bőven dönteni.
2010. dec. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Mérnökökre (de csak bizonyos fajtára) szükség van, valamint fizikusokra, matematikusokra(őket már a sulipadból is kiveszik a munkaadók) is. Talán még a közgázon(pénzügy-számvitel szak) is elgondolkodhatnál. Ezek mind jól keres(het)nek, de főleg az számít, hogy hol végeztél, és hogy kitűnj a többiek közül valamivel (külföldi ösztöndíj, szakmai gyakorlat, hök stb).

Faktként(ha a helyedben lennék) én egy nyelvet választanék(a diplomához úgyis kelleni fog a nyelvvizsga), vagy egy olyan tárgyat, ami biztos kell a későbbi szakomhoz.

2010. dec. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!