Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki mesélne nekem az okj...

Valaki mesélne nekem az okj képzésről?

Figyelt kérdés
2010. dec. 5. 21:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mit meséljek? Egyszer volt hol nem volt....
2010. dec. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ennyi?..tovább...tovább...
2010. dec. 5. 22:13
 3/13 anonim ***** válasza:
.. az óperenciás tengeren is túl...
2010. dec. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
...ahol a kurta farkú malac túr...
2010. dec. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Most könyörögjek minden szóért?...xD
2010. dec. 6. 12:56
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen,mert foglamunk sincs mire vagy kiváncsi. AZ OKJ-képzés is iskola és az is szakmát ad.. de ezer féle vna ésd ahány képző heyl annyi féle szokás. Most akkor mond mit akarsz?
2010. dec. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Hát mentős szeretnék lenni..

Ez elég?:D

2010. dec. 6. 19:30
 8/13 anonim ***** válasza:

Na látod tudsz te ha akarsz. Bár ennél értelmesebbnek kell lenned ahhoz,hogy jó mentős legyél.


Szóval két módja van el kell döntsd pontosan mit akarsz. Mentőautót vezetni vagy mentő ápoló lenni, vgay mentőtiszt. mindegyikhez más képzés kell máshol kell kezdeni.

2010. dec. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mentő söför min érettségi és hivatásos jogsi illetve bizonyos levezetett km és jó helyismeret. Nem árt ha van egy OKJ Ápolóid is azzal kisegíthetsz alkalmasint ( OKJ ápoló felsőfokú szakkképzés bármely eü szakközépben megszerezhető 2 év nappali)

Aztán ha mentő áplo akarsz lenni érettségi+OKJ mentő szkaáplói melyet 2 év nappalin tudsz megcsinálni utána mehetsz dolgozni.

Mentőtiszt érettségi után jelentkezel eü főiskolára és ott elvgézed a 4 év ( vagy bolognában bsc és msc képzést) főiskolát és leszel diplomás mentőtiszt. De ez már nme OKj

2010. dec. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Csak tudod azt hittem hogy az Okj csak mentősöket képez...de mostmár tudom..

2010. dec. 7. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!