Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tanul valaki turizmus szakon?...

Tanul valaki turizmus szakon? Megéri elmenni?

Figyelt kérdés

Ha esetleg valaki jár ilyen szakra akkor örülnék neki ha írna egy pár sort róla!

Köszi!


2009. jan. 17. 09:17
 1/3 anonim ***** válasza:
73%

Nem járok oda, de azért tudok róla mondani valamit, ami talán segit neked. Az osztályomból (végzősök vagyunk) kb 10-en akarnak turizmus-vendéglátást tanulni a 35-ből. Ez csak az osztály el se tudom képzelni mi lehet évfolyamszinten. Nagyon sok mindenkit vonz ez a pálya, emiatt hatalmas a túljelentkezés, és a túlképzés is! Ráadásul a nyakunkon a gazdasági világválság, egyre kevesebb ember fog utazni...

Nem hiszem, hogy nagy jövője van ennek a szakmának. Nem is beszélve arról, hogy a vendéglátásban, más végzettséggel is lehet dolgozni.

2009. jan. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én idegenforgalmat tanulok.. azon belül van turizmus része.. elég nehéz, de nekünk azt mondják, hogy megéri ezt tanulni. :)
2009. febr. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én lassan 8. éve tanulom a turizmus-vendéglátást. Szerintem kicsit nehéz (főleg a közgazdaságtani része), de megéri! Akár külföldön, akár belföldön el tudsz helyezkedni.
2009. márc. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!