Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Részt vehetek-e érettségi...

Részt vehetek-e érettségi utáni nappalis okj képzésben, ha már elmúltam 23 éves, de fizetnék érte?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy van erre valami jogszabály? Vagy az iskola dönti el, hogy megenged-e ilyet?


A válaszokat előre is köszönöm!


2010. dec. 1. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Részt vehetsz, gondolj csak bele hányan végeznek el egy okj-t egyetem után vagy bármikor máskor, amikor már bőven elmúltak 23. Az adott iskolánál érdeklődj, ők biztosat tudnak mondani.
2010. dec. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Természetesen. Semmi akadálya.
2010. dec. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Az iskolát mindenképpen megkérdezem, de ezek szerint, ha ezt törvény nem tiltja, akkor a suli nem is tehet olyat, hogy nem engedi meg, ugye?

Egyébként szívesebben járnék levelezőre, de abban a városban, ahol én lakom, csak nappalin van ilyen képzés.:(

2010. dec. 2. 22:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!