Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes főiskolai pénzügy-szám...

Érdemes főiskolai pénzügy-számvitel szakra jelentkezni? (BGF)

Figyelt kérdés
Vagy már ez a szakma is telített? Állásjelentkezésnél nagyon számít, hogy valaki nappalin vagy levelezőn végzett? Levelezőn szeretném csinálni, munka mellett. Előre is köszönöm a válaszokat!
2009. jan. 16. 01:26
 1/7 anonim ***** válasza:
9%
Nem!
2009. jan. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem igen,ez egy elég jó szak, sokfelé mehetsz vele,de nem is könnyű elvégezni,sztem még nappalin se...nem állítom, h.ugyanolyan elbírálás alá esik a nappalis-levelezős diploma a munkaadóknál,de ha tényleg jó vagy abban amit csinálsz és gyakorlatot is szerzel,akkor senkit nem fog érdekelni a tagozat...
2009. jan. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És ha ilyen határozottan nem, lehet tudni, hogy milyen indokok miatt? Kicsit elszomorít, mert jelen pillanatban ezt látom az egyetlen, jövőben kínálkozó lehetőségnek, ami a tanulmányokat illeti. A BGF-fel van a baj, vagy magával a szakkal?
2009. jan. 16. 13:48
 4/7 anonim ***** válasza:

szia!én a 2.válaszoló vagyok megint.szerintem nincsenek konkrét indokai az 1.válaszolónak,csak unalmában írt..legalábbis nekem úgy tűnik...szóval szerintem ha van a számokhoz érzéked, meg inkább reál bállítottságú vagy(gondolom az vagy ha ide szeretnél jelentkezni..)akkor nem lesz gond.a bejutás elég nehéz,nappalin 450-460 szokott lenni,levelezőn kevesebb de azért az is magasnak mondható..


[link]


ez alapján a leírás alapján pedig tényleg elég kihasználható diplomának tűnik,minden az elhatározottságodon múlik!szóval ha késznek érzed magad vágj bele,azzal ne törődj h.levelezős a képzés.sok sikert!!

2009. jan. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is érdemes. Én ha újrakezdhetném, akkor ilyesmi szakot végeznék el, még úgy is hogy régen utáltam a matekot. Nagyon sok helyen el lehet vele helyezkedni, és ha ez sikerült, akkor jól fizetnek. Egyébként két diplomám van, egy agrárámérnöki és egy agrármérnök-tanári.Hát nem akarom mondani, mit érnek!:(
2009. jan. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon megtisztelő, hogy írtatok! Sokat segítettetek! :)
2009. jan. 17. 18:23
 7/7 anonim ***** válasza:

tudom, a kérdezőt már nem igazán érdekelhetik a válaszok, hiszen kb. 2 éves a kérdés, de én azért még leírom, hátha a jövőben valaki ide téved...


megéri, én most vagyok a harmadik félévemben és eddig nagyon szeretem és tetszik és érdekel is, a matekot pl. főiskolán szerettem meg, középben és általánosban kifejezetten utáltam, de főiskolán megszerettem az alanízist, nem tudom, hogy miért :)

2011. jan. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!