Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ruházati eladó szeretnék...

Ruházati eladó szeretnék lenni, milyen ez a szak?

Figyelt kérdés
2009. jan. 14. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Amennyire tudom ez még csak OKJ képzés SEM.

Meghirdetik, valahol szerezz tapasztalatot, utána mehetsz a jobb üzletekbe.

2009. jan. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én középiskolába szeretnék ilyen szakra menni
2009. jan. 14. 23:05
 3/5 anonim ***** válasza:
11%

Te is mertél nagyot gondolni, ez remek. Ha valamit tanácsolhatok, akkor egy kicsit kevésbé lélekölően unalmas, kilátástalan életcélt tűzz magad elé.

Ehhez a melóhoz egyébként egy sima érettségi is elég.

2009. jan. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves válaszoló!

Ha mindenki értelmiségi lenne egy-két diplomával, akkor szarna elvégezni azt a munkát, ami nagyon fontos, pl. diplomás ember lenne valaha is takarító?

Mert lassan a diploma nélküli ember kevesebb, mint a diplomás. Az 'egyszerű' munkásemberek rengeteget kasználnak.


Kedves kérdező!

Nincs ilyen középiskolai szak, válassz valami mást, érettségivel később elmehetsz ruházati eladónak.

2009. jan. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is csak egyet mondhatok: rettenetes unalmas és lélekörlő munka. ez nem az a munka, amit az ember életcéljául jelöl meg. dolgoztam nyári munkaként egy ruhaboltban. minden napom egyforma volt, és alig bírtam állni, mert ülni nem lehet. folyamatosan ácsorogni kell.

soha többet nem csinálnám.

2009. jan. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!