Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nyolcadikosok! Hova jelentkezt...

Nyolcadikosok! Hova jelentkeztek? Gimi, vagy szakközép? Nulladik évfolyam? Szakiskola? Mit tartotok jónak és miért?

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen a nyelvi előkészítő (0. év) a jó. Ha ezen gondolkodsz, akkor tegyél meg mindent, tényleg mindent, hogy bekerülj egy ilyenre. Most még nem fogod élvezni és nehéz lesz, de 10 év múlva áldani fogod az eget, hogy jól beszélsz egy nyelvet (lehetőleg angolt), valamint egy másikat is elég jól. Ez a mai világban többet ér mint egy diploma, és már a középiskolában megszerezhető (később csak rengeteg pénzért).
2010. nov. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Neeeeeee. Hidd el nem éri meg egy évet erre pazarolni. Én is 5 évesen vagyok semmit nem ér. Ha nagyon akar valaki valamit tanulni azt heti 3 órában is meg tudja tanulni. Ráadásul a különböző szakosodást sem ajánlom, mert 3-4 év alatt rengeteget változik az ember és feleslegesen fogod például a biológiát tanulni emelten, ha majd később jogász szeretnél lenni és ahhoz emelten a töri kell. Szóval én sima általános szakot ajánlanék. Azon minden tantárgyat középszinten tanítanak és amikor már érettebb vagy, valamint közelebb vagy az érettségihez, akkor harmadikban úgyis felvehetsz előkészítőket, azokból a tárgyakból amelyek szükségesek lesznek neked a továbbiakban. Amúgy is azt hiszem, hogy az előkészítő felvétele kötekező harmadiktól.
2010. dec. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Remélem segítettem.:)
2010. dec. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne a nyolcadikosokat kérdezd erről, mert ők is csak annyit tudnak amennyit te. Idősebb gimnazistákat érdemes. A legjobban a nyelvi szakokkal jársz, még akkor is ha az 5 éves! Kapsz egy felsőfokú nyelvtudást és felkészít az emelt érettségire, ami nem hátrány főleg mivel kötelező lesz.
2010. dec. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!