Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Textilrajzoló és modelltervező...

Textilrajzoló és modelltervező végzettséggel hol és mit tanulhatnék tovább?

Figyelt kérdés

Szóval Ügyvitel iskolába jártam már 3. éve, de átmentem egy művészeti iskolába és Mostmár hivatalosan is Textilrajzoló és modelltervező asszisztensnek tanulok. Kaptunk egy lehetőséget, ha sikeresen elvégezzük ezt a szakmát, továbbtanulhatunk Lakástextil tervező és kivitelező szakon. De engem nem vonzzanak a terítők és fotelek kárpitozásai..


Szóval a Textilrajzoló végzettségemmel hova mehetek tovább??


2010. nov. 24. 08:48
 1/1 anonim válasza:

En is ezen a szakon vegeztem, de En nem mentem tovabbtanulni ezen a palyan mert ennel tobbet nem tudnak megtanitani. Legalabbis En utananeztem egy Pesti egyetemen levo textiles szaknak es ott is ugyanazt tanitjak mint amit kozepsuliban is. De neten utanalehet nezni, hogy hol es milyen hasonlo szakokat lehet tanulni. Van stylist szakma is, de ez is tobb varosban. En eddig csak Pestnel olvastam.

Egyebkent muveszeti suli utan belekezdtem az ugyintezo titkarsag szakmaba de nem jott be ezert otthagytam. Ez csak azert irtam, mert te is hasonlo szakmaban voltal es muveszetis lettel.:)

2010. dec. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!