Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hova, hogyan tovább? Továbbtan...

Hova, hogyan tovább? Továbbtanulás.

Figyelt kérdés

Szóval az lenne a kérdésem, hogy jelentkezett már valaki mesterképzésre? Milyen a felvételi: a "szakmai elbeszélgetés"? Konkrétan kommunikáció és médiatudomány szak érdekelne, de más hasonló szakokról is jöhet infó.


Van értelme egyáltalán a mesterképzésnek? Van olyan aki már csinálja? Tapasztalatok?


2010. nov. 23. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy van értelme. Mostanában hallottam ilyesmit harangozni, hogy el fogják törölni a mostani alapképzés-mesterképzés rendszert, mert nem igazán vált be. Ez viszont nem tudni, mit jelent hosszú távon, mert akkor az alapképzés után kapott diploma semmit nem fog érni. De a mesterképzésest akkor is el fogják fogadni teljes értékű diplomának.
2010. nov. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jó kérdés...jövőre engem is foglalkoztat a kérdés...:-S biztos hogy mesterizek, már csak a szakosodás végett is
2010. nov. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én januárban megyek szakmai elbeszélgetésre, azt írták, hogy azért tartják, hogy feltérképezzék a jelentkező szakmai múltját, /ha van neki:-)/ és a motivációját, hogy lássák, hogy mennyi esélye van a szak sikeres elvégzésére, és a szakmában való elhelyezkedésre...vmi ilyesmi
2010. nov. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

16:28-as

Melyik szakból mész szakmai elbeszélgetésre?

És hogy készülsz a felvételire?

Neked van szakmai múltad? :) szerinted megfelelő a motivációd? :) Vagy mi számít megfelelő motivációnak?

2010. nov. 24. 18:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!