Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen osztalyba menjek 9....

Milyen osztalyba menjek 9. -tol? (lent)

Figyelt kérdés

Nos legfokeppen a nyelvekre szeretnek koncentralni,inkabb a human tantargyakra!

A mosatani iskolam,amiben 8 evig jartam es jarok,teljesen real alapelvu:matek,fizika,kemia,info!Es en ezeket mind utalom!

Szeretnek magyar-angol tanarno lenni es stewardess!Ugy gondoltam,hogy mikor leeritsegeztem elvegzem a bolcseszi egyetemet(3-5 ev)majd kimegyek kulfoldre es ott leszek legiutas kisero!Ha kioregeddtem a szakmabol hazajovok es ott az allas!!!

No ugye most,hogy kilencbe megyek nagyon fontos hogy hova jelentekezek!!!

Lehetosegek:

A mostani iskolamban:Matek-Nyelv(ezt azert nem szeretnem mert azt mondjak borzasztoan nehez a real)

:Termeszettudomany(intenziv angol)(ez eleg jo csak az a baj hogy az egesz 8.-os ide szeretne jonni es nem bisztos hogy bejutok)

:Tarsadalomtudomany(intenziv angol)(ez azert nem jo mert nagyon nyomjak a torit es en abbol zero vagyok)

Ma iskolaban(ezt nagyon nem szeretnem):Termeszettudomany

:Filologia,angol(ezt nagyon szeretnem)

Tarsadalomtudomany

Nos ennyi lenne!Azert szeretnek a mostani iskolmban maradni,mert itt jo a tarsasag,mar ismerem a tanarokat es minden baratom itt marad!

Gondoltam arra is hogy elmegyek egy Vendeglatoi szakra de onnan lehet menni egyetemre???



Sajnalom,hogy ilyen hosszu lett,es bocsi a helyesirashibakert!Szerintetek hova kene menjek?

Egy 14 eves lany Erdelybol!


2010. nov. 23. 18:36
 1/4 A kérdező kommentje:
*mas iskolaban
2010. nov. 23. 18:37
 2/4 anonim ***** válasza:

Először is, nem bunkózásképp mondom, de ha magyartanár akarsz lenni, akkor a helyesírásoddal kezdj valamit (a kiöregedtem egy d, a biztost nem sz-szel írjuk, stb., szóval nem az ékezetek hiányába kötök bele...)


Ha magyar-angol vonalon szeretnél továbbmenni és a filológia-angolt ajánlanám, nyelvből nagyon jó lenne. Ha a mostani sulidban akarsz maradni és nem vagy jó a reáltárgyakból, vagy csak nem szereted őket, akkor ott a társadalomtudományt inkább (természettudományon úgyis a reáltárgyakat nyomatnák, a társadalomtudomány sokkal inkább humán.) Az oké, hogy nem vagy jó töriből, de azt csak meg kell tanulni, de ha az összes reál tárgyat utálod, akkor összességében mégis jobban jársz egy humánnal tagozattal.

2010. nov. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én valamilyen nyelvi gimnáziumot ajánlanák, ha tényleg a nyelvekkel akarsz foglalkozni...igaz, hogy ha elvégzed a gimnáziumot még nem lesz szakmád, de szerintem ott megtanulhatod a nyelvet, elég jól :)
2010. nov. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Es a tarsasag?
2010. nov. 25. 19:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!