Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan keressek tanulótársat?...

Hogyan keressek tanulótársat? Bonyolult szitu (? )

Figyelt kérdés
18éves srác vagyok Budapestről. Betegség miatt estisulis lettem, hogy ne veszítsek el egy évet. 2 Évet plussz az éretségit vállaltam be idénre de megint beteg lettem és megint lemaradtam... Az esti suliban nemtudok pótolni mert így is rohanós a tempó... Szükségem lenne valakire aki segít felkészülni az osztályozó vizsgákra plusz az éretségikre. Magántanárra nincsen pénzem:S Hol találhatnék segítséget?
2010. nov. 16. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Adj fel egy hírdetést az interneten! :) Lehet, hogy másnak is pont tanulásban kéne segítség, és egymást tudnátok segíteni különböző tárgyakból. Esetleg a szüleid is tudnának segíten, vagy próbálkozz te magad. A matek ami necces a többi ha jó fejed van egyedűl is megy... Szerintem. :) Jó tanulást és sikeres érettségit kívánok! :)
2010. nov. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja és az érettségi az két t betű... :) NEMÁRT HA NYELVTANOZOL IS EGY PICIT MIELŐTT ELMÉSZ VIZSGÁZNI! :)
2010. nov. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz jót mondani ne mondj semmit se. Mindenki vét néha helyesírási hibát.... Hol hirdethetnék ingyen?
2010. nov. 18. 00:07
 4/5 anonim ***** válasza:

matek megy? Azzal foglalkozz, bár nehéz olyat találni, aki el is tudja magyarázni. Am ne parázz, mi 9ik közepén írtunk érettségit, mindenki 3as vagy annál jobbra írta meg.

Mondjuk én csak 16 vagyok, de sztem az az, ami problémát okozhat. A többi tárgy csak segg kérdése, amire rá kell ülni, és magolni...

(beszélek én könnyen, még van 2 évem...:D)

2010. dec. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Még mindig aktuális számodra ez a téma? esetleg már tudod, hogy hova szeretnél majd jelentkezni továbbtanulást illetően?
2012. febr. 11. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!