Neurologus akarok lenni. Hogyan lehetek?

Figyelt kérdés

Hova kell felvételiznem minek kell tanulnom ? Pontos választ tudna valaki adni ? Mert megnézném a weboldalát az adott orvosi egyetemnek.

16/F


2010. nov. 16. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Háát, ha már a családi kapcsolatokhoz írtad, családi kapcsolatokkal minden bizonnyal.

:D

2010. nov. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hehe :)
2010. nov. 16. 11:19
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos ilyen szempontbol rossz családba születtem :)
2010. nov. 16. 11:19
 4/5 anonim válasza:

Először is elkelletne döntened, hogy kutatni vagy gyógyítani szeretnél, ezután ha kutatni akkor biológusnak kéne jelentkezned szerintem ez szinte mindegy h melyik suliba miután végeztél akkor olyan Msc képzést kell nézned ahol van neurológia választható szakirány szerintem ez az ELTE nekem most ez ugrott be.

Ha gyógyítani akkor orvosi.Az orvosiba nem tok segíteni majd talán valaki más.

2010. nov. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%

A neurológus orvos. Ha biológiára megy, akkor max foglalkozhat neurológiával, de neurológus nem lesz belőle.


Értelemszerűen orvosi egyetemre kell menned. 4 egyetemnek van orvosi kara az országban: DE, SE, SZTE, PTE.

Az általános orvosi képzés 6 éves, utána még 5 év szakképzés vár rád.

2010. nov. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!