Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az igaz hogy esti tagozaton...

Az igaz hogy esti tagozaton könnyebb leérettségizni?

Figyelt kérdés
(állítólag az alap dolgokat kérik és lazábban veszik)
2010. nov. 13. 15:20
 1/3 A kérdező kommentje:
munka mellett szeretném letenni,(4-ig dolgozok) hetente kb hányszor kell bejárni az esti sulikra? és hány óra van egy nap?
2010. nov. 13. 15:23
 2/3 anonim ***** válasza:
63%
Hát. Leérettségizni most is letudnál, olyan gyerekes az egész. Amiatt ne félj.
2010. nov. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

én estin érettségiztem. nekünk heti 2szer volt tanítás, fél 3tól fél 8ig. persze az órák harmadára se jártam be. szerintem nagyon könnyű volt, de azt tudni kell, hogy a 4 év alatt, kb 100an voltak beiratkozva az osztályba, abból 21en jutottunk el az érettségiig, és ott is megbukott 2. de ha komolyan veszed, és okosabb vagy, mint egy átlagos képességű levelibéka, akkor szerintem sikerülni fog.

maga az érettségi teljesen ugyanaz, mint a nappalisoknak. ugyanaz a tesztlap, ugyanannyi idő alatt. sőt én kémiából együtt érettségiztem a nappalisokkal, mivel estin én voltam az egyetlen, aki a kémiát választotta ötödik tárgynak. elég vicces szitu volt. :-D

2010. nov. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!