Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vannak olyan kreatív szakmák,...

Vannak olyan kreatív szakmák, amelyekkel megyek valamire a jövőben?

Figyelt kérdés
Kreatív lány vagyok, de azért szeretnék rendes fizetést a jövőben.Van olyan szakma ami igényli a kreativitásom, de szükség van rá? Vagy tudtok javasolni valamit? Kicsit tanácstalan vagyok...
2010. nov. 10. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Építészmérnök. És az építész lányok tapasztalatom szerint szépek is, úgyhogy mindjárt szép is leszel :)))
2010. nov. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen..ez érdekelne is...de sajnos nem megy a matek...nagyon humán beállítottságú vagyok, pedig tudom, hogy a reál szakmák mennek most.
2010. nov. 11. 21:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Én sokszor nagyon sajnálom, hogy nincs jó kézügyességem. Ha lenne tuti tortadíszítő vagy cukrász lennék. :) Fogalmam sincs, hogy mennyit fizet és mennyire van erre kereslet, de nekem nagyon tetszik. (Lehet, nem pont ilyen ötletre gondoltál, akkor bocsi!)
2010. nov. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy reklámszakember! Ahhoz kell kreativitás, hogy kitaláld és kézügyesség is, hogy megrajzold. :)
2010. nov. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen....amúgy a cukrászat is érdekelne, ha csinálhatnék nem mindennapi extrém tortákat,sütiket
2010. nov. 15. 16:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!