Magántanuló 18 felett?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy ha elmúltam 18 lehetek-e magántanuló, vagy mondhatják azt, hogy nem, mivel már nem vagyok. Tavaly is az voltam, akkor is 18 felett, (19 vagyok most), nem volt belőle gond, de tartok tőle, hogy így az öt éves képzés végén, érettségi előtt, visszautasíthatják a kételmem.

Milyen indokkal lehet valaki magántanuló? Én nagyon sokat vagyok beteg, melynek hátterében pszichológiai probléma áll, de nem szeretném szétkürtölni. Kérem, aki tud, segítsen. Nagyon fontos lenne. Köszönöm.


2010. nov. 8. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehetsz. Nem kell különösebben indokolni sem, a betegség pont elég indok.
2010. nov. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
elméletileg lehetsz, de ahhoz már jófej igazgató kell. simán mondhatja azt, hogy nem vagy már tanköteles, ha nem tetszik valami nem kötelező ide járni...
2010. nov. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első: köszönöm.

Második hozzászóló: nem a tanulással van a bajom.


Most néztem amúgy a helyesírási hibáimat. Ezúton is elnézést értük.

2010. nov. 9. 13:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!