Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Renszergazada szeretnék lenni...

Renszergazada szeretnék lenni mi kell hozzá?

Figyelt kérdés
Szeretnék informatika területen tanulni a későbbiekben, és igazából redszergazada szeretnék lenni. Milyen tanulmány kell hozzá stb??
2010. nov. 6. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Először tanuld meg leírni.
2010. nov. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elég paraszt vagy!!!!
2010. nov. 6. 21:18
 3/8 anonim ***** válasza:

Kitartás és alázat... :D


Aztán OKJ, vagy egyetem

2010. nov. 7. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ahhoz hogy rendszergazda lehess ahhoz elég egy általános rendszergazda technikum vagy egy műszaki informatikai mérnökasszisztens (55-ös okj) is. De persze nagyobb esélyed van ha például van egy mérnök informatikai diplomád. Valamint persze legyél jártas a ciscoba is mert az ehhez a szakmához elengedhetetlen.

Csak az a baj hogy elég kevés rendszergazda állás van manapság, vagy ha találsz is valamit akkor biztos kérnek 2-3 év szakmai gyakorlatot. Nekem is van 4 szemeszteres cisco végzettségem meg műszaki informatikai mérnökasszisztens végzettségem és még se tudok vele elhelyezkedni rendszergazdaként.(Dél Alföldön) Most inkább átképzem magam egy olyan szakirányba amire van igény,meg amivel el lehet helyezkedni.


Remélem hogy neked több szerencséd lesz mint nekem de azt tanácsolom hogy ne akarj rendszergazda lenni mert nincs akkora igény már rá mint pár évvel ezelőtt. Ezzel most nem akarlak róla lebeszélni ha lenne hozzá kedved, meg érdekel akkor hajrá.

2010. nov. 7. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Oké, gondolkozom rajta, valami informtaikával kapcsolatos dolog érdekelne, van persze hátulütője, hogy hülye vagyok matekból.:D
2010. nov. 7. 18:58
 6/8 anonim válasza:
nah én detto ien vok és én is gondolkodóba vagyok emiatt :D
2010. nov. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Elég hibásan írsz, a matek nem megy. Akkor hogy hogy épp rendszergazda szeretnél lenni. Szerintem tanulnod kellene. Nem olyan nehéz dolgok ezek.

2010. nov. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Te meg elég értelmes vagy, miért írnék hibásan? Mer' pár betűt eltévesztettem figyelmetlenségből??? Hú de nagy dolog!!!
2010. nov. 13. 11:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!