Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » SZTE vagy a PTE történelem...

SZTE vagy a PTE történelem szaka milyen?

Figyelt kérdés
tudtok róla valamit, akik oda járnak mesélnének róla?
2010. nov. 5. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:

mindkettő erős, jó egyetem, a bölcsész képzések azonban szerintem Pécsett erősebbek.

de mindkét egyetem erős, nem járhatsz rosszul egyikkel sem.

2010. nov. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Pécsre járok, töri szakos vagyok..Tudnék mondani róla hideget és meleget is,az tény hogy ezt 3 év alatt nem lehet elvégezni,pedig engem még érdekel is,és nemcsak a vizsgák előtti éjszakát szánom a tanulásra..Na de így nem akarom itt "nyilvánosan" leosztani,ha bővebben érdekelne,akkor írj privit és szívesen válaszolok:)
2010. nov. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Figyelj, amit most írok azt a legnagyobb őszinteséggel és jószándékkal írom!


SOHA NE MENJ BTK-RA, csak ha nagyon azt akarod és nagyon elkötelezett vagy, de talán még akkor se!


Borzasztó egy hely, unalmas, semmi értelme, hülyeségeket tanulsz, hülyét csinálsz magadból.

A követelmény, az órák, a társaság nulla.

Mocsok egy hely!

Nagyon messziről kerüld el!


Sajnos tapasztalatból beszélek! Nem hittem, hogy egy egyetem ennyire szar lehet, ezerszer elátkoztam azt a napot amikor oda jelentkeztem.


Ha megpróbálod, csak egy-két évet elcseszel és utána másba kezdesz.

Ha meg végig csinálod, akkor kapsz egy szó szerint semmit érő diplomát (kivéve talán ha tanár leszel).


Nem leszólni akarlak, csak figyelmeztetni! Fogadd meg amit tanácsolok, nem akarok rosszat!

2010. nov. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is pécsi vagyok bölcsész karra készülök. nekem minden tanárom azt tanácsolta hogy messziről kerüljem a PTE BTK-t, nincs elismerve (sok rosszat hallani) ,csak az orvosi az ami megéri itt.. én Szegedre jelentkezem még ha messze is van,de munkakeresésnél legalább nem lesz kérdés hogy egy Pécsen vagy egy Szegeden végzettet vegyenek fel.
2011. febr. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!