Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol tudom megnézni egyes...

Pawel166 kérdése:

Hol tudom megnézni egyes szakok statisztikáit adott egyetemen?

Figyelt kérdés
Az érdekel, hogy pl. egy adott szakot hány százaléka végez el annak, aki elkezdi.

tegnap 17:15
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Lemorzsolódási arányt nem szoktak publikálni az egyetemek. Ennek oka egyrészről hogy ez valamennyire egy negatív mutató és ezzel nem akarják elrettenteni a hallgatókat. Mivel az a céljuk, hogy minél több hallgató jelentkezzen hozzájuk. Ezt inkább elmondások és korábban ott végzett hallgatók véleménye alapján lehet belőni. Annak akinek van azért személyes tapasztalata, ők fogják tudni ezt elmondani. Például mennyire nehéz az adott egyetem vagy mennyire teljesíthető az ottani követelmény.
tegnap 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!