Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Állatorvosi asszisztens képzés?

Állatorvosi asszisztens képzés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem vettek fel egyetemre csak önköltséges formára így be sem oratkoztam. Munkahelyem egész nyáron volt de az szezonális és azóta semmit nem találok. Több helyre is jelentkeztem. Mivel a diák státuszom okt.31-el lejár már a szövetkezettel sem tudok munkát vállalni (vagy de?),pedig az lenne a legegyszerűbb. Na és most jön a lényeg: gondoltam elvégeznék estin valami képzést így kapok diákigazolványt és munkám os lesz. Na de. Engem az állatok érdekelnek úgy igazán és valami ilyesmi iskolához lenne igazán kitartásom. Létezik ilyesmi szakma/oktatás ami nem online befizetős és még diák státuszom is lesz? Illetve ha bármit máshogy csinálnátok a helyemben tanácsot szívesen fogadok :) köszi ha elolvastad (20/L)

ma 12:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!