Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol lehet Magyarországon...

Hol lehet Magyarországon pszichológiát angolul tanulni? Első sorban a mester érdekelne.

Figyelt kérdés
Igen, felvi.hu és a Google is a barátom, de amikor utoljára használtam a felvit, sokkal kezelhetőbb volt. Én nem is tudom, hogy sikerült ezt így elbonyolítani. Úgy látom, hogy pszichológia mestert angolul csak Pécsen lehet tanulni. Van esetleg erről valakinek több információja? Kicsit furcsának találom, hogy Budapesten erre nincs lehetőség. Lehet, én keresem rosszul az infót. A segítséget előre is köszönöm.

tegnap 10:06
 1/1 anonim ***** válasza:
73%
Ha az új felvivel nem boldogulsz, vagy eleve esélytelen vagy, vagy nem vagy elég motivált. Egyik se jó...
tegnap 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!