Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen könyvekből tanulnak a...

Milyen könyvekből tanulnak a Mechatronikai technikusok?

Figyelt kérdés

Engem az érdekelne hogy milyen könyvekből tanulnak(szerző, könyvcím) jelenleg a Mechatronikai technikusra fogok jelentkezni ha minden jól fog alakulni.

Köszi


2010. nov. 4. 15:44
 1/1 anonim ***** válasza:

A mechatronika összetett szakma.. 3 szakmát is magában foglal amik egyenként is terjedelmesek..


Én konkrétan úgy 25 szakmai könyvből..plusz iskolai jegyzetekből tanultam.... és készültem fel szakmai vizsgára.. gépészeti könyvek.. informatikai könyvek... elektronika, villamoságtan, ipari villamoság..stb..

Szándékosan nem írok könyvcímeket.. de ezen területek szakmai könyvei mind kellenek.

2011. ápr. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!