Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pázmány ITK Info-Bionika...

Pázmány ITK Info-Bionika mester képzéssel kapcsolatban tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, első félévemet kezdtem idén Info-bionika Msc-n a Pázmányon. Szegeden végeztem bionika alapszakon. Korábbi kérdéseknél olvastam, hogy a két egyetem máshova helyezi a hangsúlyt (SZTE bioszosabb, míg a Pázmány inkább infós), mégis most úgy érzem, a "belemet kitanulom" mégse érem utol a többieket. A legtöbben vagy Pázmány bionika alapszakról, vagy a külföldiek Computer science-ről jöttek. Konkrétan vért izzadok. Nem szeretnék panaszkodni, de lassan ott tartok, hogy következő félévben átmegyek Orvosi biotechnológia Msc-re. Rengeteg a programozás, és hiába olvasom el és tanulom meg az előadás anyagait, a gyakorlaton mintha teljesen mást kérnének vissza. Fogalmam sincs, honnan szedjem a programkódokat, csak kapkodom a fejem. Alapszakon kis túlzással C++ programozáson kívül (abból is csak "bevezető" szinten), nem tanultunk nagyon mást. Esetleg aki ide jár, vagy már végzett tudna néhány hasznos tanácsot adni? Nagyon hálás lennék érte

ma 16:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!