Melyik gazdasági szakot válasszam?

Figyelt kérdés

A Corvinusra szeretnék járni, ez biztos. Jelenleg 11.-es gimnazista vagyok, matekból fogok emeltezni jövőre.

A szakokról annyit, hogy nekem nagyon nem világos, hogy mi melyik területen jobb, mert olyan, mintha az összes jó lenne az összes területre… (remélem értitek)

Fontos lenne, hogy sok legyen a matek és ‘piacképes’ legyen.


ma 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:
A Corvinuson a Gazdaság- és pénzügy-matematikai elemzés-nek nézz utána mindenképpen, sok jót hallottam róla, de tapasztalatom nincsen vele. Én a BGE-n voltam gazdinfón.
ma 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A férjem a BME-n járt gazdinfóra, az nagyon kemény volt, és sok fölösleges szivatás volt benne. Én a Corvinus egyik büfészakjára jártam, akkor társadalmi tanulmányoknak hívták. Szerettem egyébként, és mondjuk annak, aki piackutatásban akar dolgozni még jók is lehetnek az ott tanultak, de másra nem igazéán látom jónak. Valami olyan tök jó szerintem, ami a matekot és az informatikát is integrálja.
ma 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
corvinus egy nagy szar. BME és BGE sokkal nívósabbak.
ma 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!