Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek mit csináljak? (B...

Szerintetek mit csináljak? (Biosz/kémia emelt érettségi)

Figyelt kérdés

Még kereken kettő évem van felkészülni emelt kémia, biosz érettségire. Az a helyzet, hogy a gimnáziumomban finoman szólva egyáltalán nem tanulunk, nem haladunk SEMMIT ebből a két tantárgyból.

Rádöbbentem, hogy basszus valamit kellene kezdenem mert sajnos így esélytelen hogy emeltezni tudjak. Ismerőseim mind külön tanárhoz járnak…


És akkor itt jön a helyzeten, anyagilag nem tudunk megengedni különórákra pénzt mivel az összes tanár 5000 felett vállal egy órát, és ez így sokba jönne ki.

Kerestem kurzusokat, felkészítőt és kb mindegyik 150-270.000 Ft között van.


Egyedül úgy érzem esélytelen hogy feltudjak készülni és sok pontot szerezzek. Szerintetek van rá esély hogy magamtól, videókból, tankönyvekből emeltet írjak a mostani 0 szintről induló tudással?

Vagy inkább engedjem el?

Bármilyen tanácsnak örülök



tegnap 23:18
 1/2 anonim ***** válasza:

A fakultáció se jó?

Diákmunka?

tegnap 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
75%

Aki 2024-ben nem tud önállóan tanulni, az nagyon életképtelen.

Kismillió ingyenes online bizbasz van, mindenből.

Amikor én voltam gimis, volt a tankönyv és hello, mégis megtanultuk amit kell.

Nekem sem tudtak a szüleim magántanárt fogadni, nem is akartak.

Kezdj el tanulni. Ennyi.

ma 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!