Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen lehetőségeim vanna?...

Milyen lehetőségeim vanna? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Történetem röviden: kiskorom óta mindig is érdekelt a nyomozás/rendvédelem/honvédség. Az élet sosem úgy hozta, hogy e területekre integrálódjak (szülői nyomás miatt is, félig jogosan). Így egy más egyetemet végeztem el (gazdaságinformatika). Munkában már 5 éve dolgozom, alsó-közép vezetői pozícióban, de úgy érzem, hogy ez nem biztos, hogy a jó út nekem. Valahogy folyton hiányt érzek, és úgy érzem, hogy a nyomozói (akár fehérgalléros, akár nem)/rendfenntartói-szervezői lét jobban passzolna nekem, amikor komplex adatokat kell összekötni, az lenne testhezálló. Tudom, hogy ez a vonat elment, mert már a rendészettudományira nem vennének fel, plusz van családom is, kis gyermekem is, és most én vagyok a pénzkereső, így nem tehetem meg, hogy 3 évre újra egyetemre járjak.

Szerintetek milyen ilyen, vagy hasonló szakma létezik? Magánnyomozói vizsgán gondolkodtam még. Milyen lehetőségei vannak neki? Vizsga után hova lehet jelentkezni, mint munkavállaló 0 tapasztalattal?


Segítségetek előre is köszönöm!



tegnap 10:30
 1/1 anonim ***** válasza:
NAV szeretettel vár ellenőrnek is, gazdasági/informatikai végzettség is jó hozzá :)
tegnap 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!